Meble.com.pl - komfort na miarę

Nowoczesna meblościanka z oferty firmy Sudbrock. Współczesne modele często nie oferują już modułu stojącego na podłodze, a jedynie wersję naścienną. Fot. Sudbrock

Modne wnętrze. 10 nowoczesnych meblościanek

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 20 maj 2015 15:22 (aktualizacja: 21 maj 2015 08:03)

Meblościanka to mebel niezawodny. Będzie służył przez długie lata, zapewniał wiele miejsca do przechowywania oraz cieszył piękną stylistyką. Zobaczcie nowoczesne i modne meblościanki.

Współczesne meble, choć znacznie nowocześniejsze i o przyjemniejszej dla oka stylistyce, nie zawsze różnią się od znanych już wszystkim PRL-owskich meblościanek. Moda na meble jakby zataczała koło, bowiem popularne obecnie meble systemowe do pokojów dziennych opierają się na podobnych zasadach. Mogą tworzyć solidną zabudowę, posiadają przeszklone elementy, fronty na wysoki połysk i wiele udogodnień, jak np. schowany barek.

Mają jednak kilka punktów przewagi nad starymi meblościankami. Są lżejsze w wyglądzie, solidnie wykonane, a stosowane w nich systemy, jak chociażby zawiasy czy prowadnice, są mocniejsze i nowocześniejsze. Większość nowoczesnych mebli jest zdecydowanie mniejsza niż klasyczne pierwowzory, ale utrzymana w spójnej stylistyce i pozwalająca na przechowywanie dużej ilości rzeczy, sprzętów, pamiątek czy książek.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA