Meble.com.pl - komfort na miarę

Trivio marki Bizzarto to wygodny narożnik, który obok podłokietnika posiada malutką półeczkę. Fot. Bizzarto

Modny narożnik. 15 modeli dostępnych w polskich sklepach

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 15 kwi 2016 12:56

Wybór narożników dostępnych w polskich sklepach jest dość zróżnicowany. Zobaczcie piękne propozycje w stylu nowoczesnym i klasycznym.

Narożnik to mebel, który świetnie sprawdzi się we wnętrzu salonu. Obecność tego mebla stwarza wiele możliwości. Przede wszystkim pozwala na zorganizowanie przestrzeni do wspólnej integracji. Nie można jednak zapominać o praktycznym wykorzystaniu. Zapewnia odpoczynek dla większej liczby osób i to nie tylko na siedząco. Dzięki otomanie zamontowanej po jednej lub dwóch stronach sofy możemy komfortowo wypocząć także w pozycji półleżacej. Co więcej większość narożników dostępna jest także z funkcją spania, która jest wygodnym połączeniem przestronnego miejsca do siedzenia z dużym łóżkiem. 

Warta uwagi jest także niestandardowa konstrukcja dostępnych aktualnie narożników. Do wyboru mamy zarówno propozycje wyróżniające się prostą formą i geometrycznym kształtem, jak też wykorzystujące nietypowe połączenia wielu figur geometrycznych. Wszystko to prezentuje niezwykłą kreatywność projektantów mebli do siedzenia, które już dawno wyszły poza utarte schematy.

Zobaczcie kilka przykładów na modne i wygodne meble do siedzenia. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA