Meble.com.pl - komfort na miarę

Camelia to narożnik z charakterem. Uwagę przyciągają pikowane boki oraz wysokie, chromowane nóżki.Fot. Gala Collezione

Modny narożnik. 20 nowości z polskich sklepów

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 13 lut 2017 09:49 (aktualizacja: 13 lut 2017 10:03)

Popularność narożników zwiększa się z roku na rok. Nic dziwnego. Dostępne w sklepach modele nie tylko pięknie się prezentują, są też niezwykle wygodne w użytkowaniu.

Narożniki są praktyczne i wygodne. Pasują do małych i dużych wnętrz i z powodzeniem zastępują tradycyjną sofę i fotel. Wygodna otomana pozwala bowiem komfortowo wypocząć w pozycji leżącej lub półleżącej. Narożnik nie zajmuje dużo więcej miejsca niż tradycyjna kanapa. Nowoczesne sofy modułowe pozwalają również na tworzenie swobodnych aranżacji, dzięki temu mebel idealnie odpowiada potrzebom naszym jak też wnętrza. 

Sofa narożna sprawdza się w małym salonie i w kawalerkach. Jeśli zdecydujemy się na model z funkcja spania i pojemnikiem na pościel małe wnętrze stanie się wówczas jeszcze bardziej komfortowe. Narożnik oferuje bowiem dodatkowe miejsce do spania dla nas, ale i naszych gości, którzy mogą wygodnie przenocować w razie potrzeby.  

Również jeśli chodzi o kolorystykę modnych narożników nie ma w zasadzie żadnych ograniczeń. Producenci w swojej ofercie mają bowiem, szeroki wybór rodzaju oraz koloru tkanin obiciowych. Aktualnie najpopularniejsze są szarości oraz wszelkie barwy ziemi, nie brakuje jednak także bardziej ożywczych propozycji. Absolutnym hitem w tym sezonie są pastele oraz kolor niebieski i zielony. szczególną uwagą cieszą się również wszelkie odcienie koloru filetowego. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA