Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcję Fado tworzy ponad trzydzieści brył, które można ze sobą dowolnie zestawiać. Dekor dąb dziki sprawia, że ustawione w salonie meble będą tworzyły naturalnie ciepły i przyjemny klimat. Fot. Wajnert Meble

Modny salon. Oryginalne meble z otwartymi półkami

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 11 sty 2016 10:53 (aktualizacja: 12 sty 2016 08:44)

Wybór mebli do salonu jest bardzo bogaty. Dziś prezentujemy kolekcje z otwartymi pólkami, które pozwolą urządzić modny pokój dzienny.

Meble do pokoju dziennego z otwartymi półkami mają tyle samo zwolenników, co przeciwników. Dla jednych to najlepszy sposób na wyeksponowanie dekoracji i pamiątek, dla innych - zbieracze kurzu. Z pewnością docenią je osoby, które lubią funkcjonalne wnętrza. Otwarte witryny zapewniają łatwiejszy dostęp do sprzętów, naczyń czy przypraw. Na zlokalizowanych niżej półkach możemy również przechowywać ulubione książki czy płyty, a w razie potrzeby szybko po nie sięgnąć, kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota.

Otwarte witryny mają również ogromne walory dekoracyjne. Pozwalają urozmaicić wystrój wnętrza, nadać mu lekkości, a nawet optycznie powiększyć mały salon. Pokój dzięki otwartym półkom, nabiera ciepłego i klimatycznego wyglądu, a także zyskuje osobisty charakter. Na półkach można wyeksponować dekoracyjne naczynia, różnego rodzaju bibeloty oraz dekoracyjne gadżety. W takim wnętrzu każdy przedmiot jest dekoracją i wpływa na jego klimat. 

Zobaczcie modne kolekcje do pokojów dziennych z otwartymi półkami. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA