Meble.com.pl - komfort na miarę

Salon urządzony w jasnych szarościach i bieli to modne rozwiązanie, szczególnie, jeśli chcesz mieć świetlistą, delikatną aranżację. Projekt Piotr Stanisz. Fot. Bartosz Jarosz

Modny salon. Świetne pomysły na szarą sofę.

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 25 wrz 2016 08:01

Szara sofa nie traci na popularności. Dziś podglądamy, które modele zakupili do swoich domów Polacy.

Kolor szary to niezmiennie must-have wśród kolorów proponowanych na ten sezon. To barwa, po którą chętnie sięgają projektanci mody odzieżowej, dekoratorzy wnętrz, graficy, ale też producenci mebli tapicerowanych. Nic dziwnego - kolor szary jest uniwersalny wzorniczo, stonowany, a we wnętrzu wygląda elegancko i stylowo. 

Szczególnie pięknie prezentuje się pod postacią szarą sofy. Niezależnie od tego, którą stylistykę preferujemy we wnętrzu, szara sofa idealnie się w nią wpisze. Sofa to jednak królowa salonu, dlatego warto dobrze przemyśleć jej wybór. Powinna pasować do reszty pomieszczenia i być na tyle neutralna, by pasowała kolorystycznie nawet po małym liftingu. Właśnie dlatego nowoczesny salon z szarą sofą to tak popularne teraz rozwiązanie. Jest po prostu ponadczasowe. Ponadto, wystarczy zmienić elementy dekoracyjne pod postacią poduszek i dobrze nam znany mebel zyska zupełnie inny wygląd. 

Sprawdź, które modele wybierają Polacy do swoich domów. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA