Meble.com.pl - komfort na miarę

Szara sofa o geometrycznej formie sprawia, że wnętrze nabiera nowoczesnego wyglądu. Projekt: Kasia Kiełek Fot. Bartosz Jarosz

Modny salon. Zobacz piękne aranżacje w szarościach

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 16 marz 2015 11:52 (aktualizacja: 17 marz 2015 08:03)

W aranżacji wnętrz, kolor szary to nowa czerń. Króluje niemal we wszystkich kolekcjach producentów. Szczególnie dobrze prezentuje się w salonie. Pojawia się nie tylko na frontach i tkaninach meblowych - jest też chętnie stosowany na ścianach i podłodze.

Warto poeksperymentować także z fakturą i wykończeniem materiału, z którego wykonane są meble. W przypadku witryn, szafek i komód zupełnie inaczej prezentują się szare, matowe fronty, a inaczej wyglądają błyszczące. Te pierwsze w duecie z drewnem sprawią, iż salon stanie się ciepły i przytulny, a w parze z bielą zaprezentuje się dystyngowanie i elegancko. Podobnie jest w przypadku mebli tapicerowanych. Gładkie, jasne obicie ożywione poduszką w żywszym kolorze sprawi, że wnętrze nabierze nowoczesnego wyglądu, a ciemne, miękkie, szare sofy są wprost stworzone do bardziej klasycznych aranżacji. Wystrój salonu na bazie koloru szarego daje także duże możliwości, zarówno w doborze koloru podłóg i ścian, jak również dodatków w postaci stylowych akcesoriów. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA