Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja "Young user by Vox". Fot. Vox

Modułowe meble w pokoju dziecięcym

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 23 gru 2013 14:16

Niektóre meble dziecięce mają ogromną przewagę nad wszystkimi innymi. Dają nie tylko przestrzeń do spania, miejsce do nauki, ale mogą być jednocześnie bazą do najbardziej wymyślnych zabaw. Meble modułowe w pokoju najmłodszych zdają egzamin celująco.

Dzieci mają ogromną wyobraźnię. Z niczego potrafią zrobić zabawkę lub jedną bawić się na milion sposobów. Rodzice mogą rozwijać kreatywność swoich pociech na różne sposoby. Nie koniecznie musi to oznaczać kupowanie nowych gier czy specjalnych zestawów edukacyjnych. Czasami wystarczy jedynie dobrze urządzony dziecięcy pokój, który będzie doskonałym polem zarówno do zabawy jak i rozwijania kreatywności najmłodszych.

To co dla dorosłego jest istotnym elementem świadczącym o wygodzie i komforcie, jak na przykład miękkość materaca, dla dziecka jest absolutnie nie ważne. Najmłodsi atrakcyjność własnego pokoju rozpatrują znacznie bardziej pod kątem ilości miejsca do swobodnej zabawy, kryjówek do których można wejść czy też miejsc na przechowywanie zabawek. Co więc mają zrobić rodzice, kiedy zależy im na bezpiecznych meblach i jednocześnie na zadowoleniu własnej pociechy? Zdecydować się właśnie na modułowe zestawy. Meble modułowe dają możliwość dowolnego i kreatywnego komponowania własnej przestrzeni pokoju. Dla dzieci bardzo istotne jest to, żeby mogły w nieograniczony sposób wyrażać swoje pasje, talenty i dawać upust wyobraźni. Meble modułowe mają również tę przewagę, że 'rosną razem z dzieckiem'; z biegiem czasu młody użytkownik może zmieniać swój pokój na bardziej 'dojrzały'. Marka Meble Wójcik rozumie tę potrzebę - dobrym przykładem takich mebli jest program Hobby, który daje możliwość swobodnej wymiany kolorów frontów – mówi Ewelina Wójcik Kierownik działu marketingu Mebli Wójcik.

To doskonałe rozwiązanie nie tylko z powodu licznych funkcjonalności, ale także niewielkich gabarytów. Modułowe meble sprawdzą się doskonale w ciasnych pokojach. Większość z nas mieszka w blokach, gdzie pomieszczenia nie należą do najobszerniejszych. Dlatego właśnie łóżko połączone z biurkiem, a nawet i z szafą sprawdzi się na medal. Równie istotnym aspektem co niewielkie rozmiary, jest możliwość dobierania kolejnych elementów do zestawu. Daje to szansę stopniowego kompletowania mebli do pokoju dziecka, bądź późniejszego dokupienia poszczególnych części, jeśli czegoś nam zabraknie.

Jeśli przejrzymy oferty największych, polskich firm meblarskich, to szybko przekonamy się, że praktycznie każda z nich oferuje modułowe meble dla dzieci i młodzieży. Producenci już dawno przekonali się, że meble, które można dowolnie zestawiać, kompletować, a także takie, które dają nam wiele różnych możliwości zastosowań, są pożądane przez klientów. Nawet te mniejsze przedsiębiorstwa mają je często w swoim asortymencie, a niektóre się w tej dziedzinie wręcz specjalizują.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA