Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja "Trento" z ciekawie oświetlonymi witrynami. Fot. Kler

Na czym ustawić telewizor w salonie. Zobacz 30 propozycji

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 21 lip 2014 14:56 (aktualizacja: 25 lip 2014 08:14)

Wieszanie telewizora na ścianie wiąże się z wierceniem dziur, kupowaniem specjalnego haka oraz chowaniem kabli pod tynk lub specjalne natynkowe listwy. Ogólnie dużo zachodu. Można jednak znacznie prościej – postawić telewizor na meblu. My podpowiadamy na jakim.

Specjalne meble RTV nie zawsze muszą wpisywać się w stylistykę klasycznego salonu. Półka pod telewizor jest zazwyczaj nisko osadzona, specjalnie po to, aby telewizor stał na odpowiedniej wysokości względem stojącej naprzeciw kanapy. Jednak jeśli chcemy urządzić salon, gdzie wieczorami cała rodzina będzie przesiadywać i oglądać filmy, bardziej klasycznie warto zajrzeć do polskich salonów i rozejrzeć się w ofertach naszych rodzimych producentów. A jest z czego wybierać.

Dla miłośników zdecydowanej klasyki i romantyczno-eleganckich mebli polecamy kolekcję „Laviano” z oferty Bydgoskich Mebli. Jej wygięte nóżki utrzymują prostą bryłę mebli, których beżowa barwa i przeszklone elementy dodają salonowi uroku i niewymuszonej elegancji. W kolekcji znajduje się niska komódka, która idealnie nadaje się do ustawienia na niej telewizora.  Równie ciekawa i bardzo gustowna kolekcja znajduje się w ofercie firmy Meble Taranko.  Wszystkie meble z linii „Milano” zostały ozdobione ażurowymi pilastrami, które idealnie wkomponują się w klimat kobiecego salonu. Możliwy jest także wybór frontów gładkich, bez ozdobnych elementów.

Nowoczesne salony z pewnością ozdobią kolekcje, które przy pomocy osobnych modułów powieszonych na ścianie tworzą ciekawą kompozycję. Przykładem może być meblościanka „Carry” z oferty Wajnert Meble. Jej delikatna kremowa barwa w połączeniu z ciepłym kolorem drewna tworzą subtelną ozdobę salonu. Telewizor można ustawić na prostej półce bądź powiesić we wnęce meblościanki. Ciekawą kompozycję tworzą także segmenty z kolekcji „Modena” oferowane przez Meble Matkowski. Jasna barwa, widoczne rysunki drewna, a także ciepłe oświetlenie witryn będą doskonałą ozdobą współczesnego salonu. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA