Tawros to propozycja aktualnie modnego zestawienia klasycznego dekoru jasnego dębu i nowoczesnej bieli w wysokim połysku. Fot. Helvetia Wieruszów

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 01 cze 2016 22:28 (aktualizacja: 02 cze 2016 08:34)

Najmodniejsze kolekcje mebli do nowoczesnego salonu

Salon nowoczesny jest na topie, a kolekcje do niego stworzone nie przestają zaskakiwać. Zobacz, co jest teraz najmodniejsze.

Nowoczesność jest teraz w modzie. Dzięki niej możemy prawdziwie odetchnąć we własnych czterech kątach, bowiem styl ten opiera się na prostocie i jasnych barwach. Te zaś nie przytłaczają, a raczej zupełnie neutralnie wpływają na nasz nastrój. Dzięki temu w salonie urządzonym nowocześnie możemy poczuć się swobodnie i lekko.

Wśród nowoczesnych kolekcji mebli popularnością cieszą się kolekcje w bieli. Kolor ten nadaje wnętrzom przestrzeni, optycznie je powiększając. Chcąc nadać wnętrzu nowoczesny styl, warto wybrać również meble na wysoki połysk. Dzięki nim przestrzeń staje się bardziej ekstrawagancka. Meble na wysoki połysk doskonale odbijają światło, dzięki czemu sprawiają, że aranżacja salonu stanie się bardziej świetlista.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce