Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja mebli łazienkowych Strato dostępna jest również w dekorze drewna. Fot. Ibani

Najnowsze trendy w aranżacji łazienki

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 02 cze 2016 12:15

Jaka może być łazienka? Industrialna, z betonową podłogą i cegłą na ścianie. W eleganckiej szarości, której surowość łagodzą drewniane fronty mebli. Zobacz, co jest teraz modne.

Hiszpańska marka Inbani prezentuje łazienkę w kilku aranżacjach. Każda z interpretacji zaskakuje oszczędną formą mebli, minimalistycznym wzornictwem wanien i umywalek, a także funkcjonalnymi rozwiązaniami.
Wraz z nową pastelową paletą kolorystyczną Inbani wprowadza do wnętrz lekkość i pozytywną energię. Soczysta morela, orzeźwiająca cytryna, świeża mięta – to przepis na energetyczną łazienkę w wakacyjnym stylu prosto z Hiszpanii.

Dla tych, którzy wolą bardziej zachowawcze kolory mebli, Inbani proponuje stonowane szarości, do których pastele – niezwykle popularny w tym roku pudrowy róż, a także różne odcienie żółci, błękitu i zieleni – pasują idealnie.
Nie bójmy się drewna. Wraz z nim do wnętrza łazienki wprowadzamy ciepło, naturalność oraz szlachetne piękno. Fornirowane meble najlepiej zabezpieczyć blatem z kompozytu z wbudowaną umywalką. W ofercie Inbani są także blaty z lakierowanego szkła (matowe i błyszczące) oraz marmuru Carrara.

Meble, choć oszczędne w formie, są niezwykle praktyczne i wygodne. Szafki, półki i schowki porządkują i organizują przestrzeń. Wysokość szuflad dostosowano do wysokości kosmetyków, a przegrody pozwalają utrzymać porządek.
Aranżację łazienki uzupełniają wanny wolnostojące oraz umywalki – okrągłe, owalne, kwadratowe, prostokątne, podwieszane, nablatowe lub stojące na podłodze. Niektóre z umywalek wyglądają jak rzeźby. Te z kolekcji Fluent zaprojektował Arik Levy, zainspirowany kształtem strumienia wody. Od strony wzorniczej wyróżnia je płynne przechodzenie form – kwadratu w koło, powierzchni masywnych w cienkie, linii poziomowych w pionowe. Inne, ze względu na miedziane detale, przypominają precyzyjnie wykonaną biżuterię (kolekcja Bowl).

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA