Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Marseille dostępna jest w ponadczasowym dekorze jasnego dębu. Fot. Helvetia Wieruszow

Najpopularniejsze meble z rysunkiem drewna

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 21 cze 2016 07:46 (aktualizacja: 21 cze 2016 08:38)

Drewno ma niepowtarzalny urok i jest chętnie stosowane w aranżacji wnętrz. Zobacz, jakie piękne meble z rysunkiem drewna możesz wybrać do swojego salonu.

Meble z rysunkiem drewna przyciągają spojrzenia. Odchodzi się od ciemnych, niemalże czarnych odcieni wenge, na rzecz ciepłych odcieni dębu. Modne są kolekcje w jasnych tonacjach, z widocznymi rysunkami, często również spękaniami czy sękami. Drewno łączymy dziś z bielą, z wysokim połyskiem czy matowymi elementami w kolorach szarości i czerni.

Meble z rysunkiem drewna mają wiele zalet. Wnętrzom nadają naturalnego stylu, ale mogą je również optycznie powiększać. Doskonale łączą się ze wszystkimi barwami i z ich pomocą mogą dopasowywać się do różnych stylów wnętrza - od nowoczesnych pod eklektyczne. Współczesne kolekcje to meble wykończone całkowicie dekorem drewna - bez uchwytów, z oświetleniem w witrynach. Dostępne są również kolekcje do salonu, które jedynie przemycają naturalne drewno w postaci drobnych wstawek 

Meble z rysunkiem drewna doskonałą bazą do salonów eleganckich, nastrojowych. Bez wątpienia sprawią, że wnętrze będzie ciepłe i przytulne. Modele wyposażone w wewnętrzne oświetlenie w witrynach, najlepiej ciepłe, żółto-brązowe, sprawią, że wnętrze nabierze przyjemnego charakteru i będzie się w nim łatwo zrelaksować.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA