Meble.com.pl - komfort na miarę

Mocne, zwarte bryły modułów łączą klasyczną, wygodną sofę Mod z nowoczesnym designem. Poszczególne moduły wyposażono w dodatkowe rozwiązania – funkcję typu LB oraz praktyczne schowki i półki. Fot. Etap Sofa

Narożnik dla dużej rodziny. Piękne modele

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 07 lip 2016 10:21 (aktualizacja: 07 lip 2016 10:57)

Narożnik to podstawowy mebel w każdym salonie. Jego zakup staje się szczególnym wyzwaniem, gdy nasza rodzina jest liczna, a przy tym lubi spędzać czas przed telewizorem.

Aranżacja salonu dla dużej rodziny wymaga nie lada pomysłu i sporo sprytu. To przecież miejsce w którym cała rodzina spędza większość swojego wolnego czasu, a także pomieszczenie w którym przyjmujemy gości. 

Podstawowym meblem w każdym salonie jest sofa. W tym przypadku warto postawić na mebel, który pomieści większą liczbę osób. Dobrym pomysłem jest np. zakup sofy modułowej, która daje możliwość swobodnego tworzenia zestawów, w zależności od potrzeb oraz kształtu pomieszczenia. Inną zaletą mebli modułowych jest także fakt, iż kolejne elementy zestawu można dokupić w dowolnym czasie, np. kiedy rodzina się powiększy lub kiedy pozyskaliśmy środki na zakup kolejnego modułu. Jeśli nasz salon jest wystarczająco duży możemy zakupić dwie sofy w różnych rozmiarach i ustawić je naprzeciwko lub prostopadle do siebie. W ten sposób pokój zyska nie tylko komfort, ale też ciekawy wygląd. 

Sprawdź modele dostępne w polskich sklepach, które spełnią potrzeby dużej rodziny. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA