Narożnik Aldo. Fot. Estetiv

Narożnik Aldo. Fot. Estetiv

  • Autor: bm
  • 16 maj 2018 09:53 (aktualizacja: 17 maj 2018 09:51)

Narożnik do małego mieszkania - wybierz jeden z tych modeli!

Narożnik jest dobrym rozwiązaniem do każdego wnętrza - również tego niewielkiego i trudnego do aranżacji. Pozwala zagospodarować niezbyt wygodne kąty i komfortowo wypocząć.

W polskich mieszkaniach i domach narożne zestawy wypoczynkowe należą do najpopularniejszych. Ich zaletą jest charakterystyczny kształt, który pozwala ustawić mebel we wnętrzu w dowolny sposób. Może on stać na środku, jeśli pozwalają na to wymiary wnętrza. Można też przy jego pomocy zagospodarować kąt pomieszczenia, który zazwyczaj trudno jest atrakcyjnie zaaranżować. Ta wersja sprawdza się szczególnie w przypadku mieszkań o niewielkiej powierzchni.

W sklepach nie brakuje propozycji narożników dedykowanych małym wnętrzom. Są to zazwyczaj kompaktowe, zwarte bryły o niezbyt rozbudowanych oparciach i podłokietnikach, często za to wyposażone w funkcję spania, która dodatkowo podnosi funkcjonalność tego rodzaju mebli. Do małego narożnika można dobrać fotel o niewielkich rozmiarach, chociaż jeszcze lepiej w roli dodatkowego siedziska sprawdzają się pufy, które można też wykorzystać jako podręczne stoliki kawowe.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce