Regulowane zagłówki narożnika Notte zapewnią maksymalny komfort podczas wypoczynku. Fot. Gala Collezione

Regulowane zagłówki narożnika Notte zapewnią maksymalny komfort podczas wypoczynku. Fot. Gala Collezione

  • Autor: bm
  • 18 kwi 2018 12:13 (aktualizacja: 19 kwi 2018 11:25)

Narożnik - króluje w polskich salonach

Wybierając mebel wypoczynkowy do pokoju dziennego, najczęściej decydujemy się na narożnik. Dlaczego? Bo efektownie wygląda we wnętrzu, jest zazwyczaj duży, wygodny i wyposażony w dodatkowe funkcje.

CZYTAJ TEŻ: 20 wyjątkowych kolekcji do sypialni

Narożniki należą do najpopularniejszych mebli na polskim rynku. Ich niezaprzeczalną zaletą jest to, że najczęściej są meblami modułowymi i łatwo stworzyć ich spersonalizowaną wersję, dopasowaną idealnie do naszych oczekiwań i wymiarów wnętrza. Szczęśliwi posiadacze dużych przestrzeni mieszkalnych mogą wybrać naprawdę duży, rozłożysty mebel, przy którym wygodnie usiądzie cała rodzina, a nawet goście. W takich narożnikach zazwyczaj znajdziemy zarówno funkcję spania, jak i pojemnik na pościel, dodatkowe funkcje (np. relaksu), a często także dodatkowe schowki, zintegrowane stoliki czy półki. 

Ten rodzaj mebla pasuje jednak nie tylko do dużych wnętrz. Równie dobrze będzie czuł się w małym mieszkaniu, pod warunkiem wyboru modelu o odpowiednich rozmiarach. Małe narożniki również mogą posiadać funkcję spania. W polskich sklepach i showroomach można znaleźć bogatą ofertę niewielkich narożników w przystępnych cenach.  


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce