Meble.com.pl - komfort na miarę

Demi to narożnik z funkcją spania, wbudowanym mechanizmem ułatwiającym rozkładanie mebla oraz z pojemnikiem na pościel. Do wyboru prawa lub lewa strona ustawienia narożnika. Fot. XForm

Narożnik w salonie. Propozycje z polskich sklepów

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 10 marz 2016 14:23 (aktualizacja: 29 marz 2016 09:19)

Narożnik zapewnia wygodę i komfort wypoczynku. Lubi przestrzeń, jednak świetnie sprawdza się także w mniejszym wnętrzu.

Narożnik to jeden z chętniej kupowanych przez Polaków mebli do salonu. W zasadzie nie ma się czemu dziwić. Narożnik nie tylko ładnie się prezentuje, pozwala także na wypoczynek w różnych pozycjach. Jeśli zajmiemy miejsce z otomaną, możemy wygodnie wypocząć z książką w pozycji półleżącej. 

Dostępne aktualnie narożniki wyróżniają się także ciekawym wzornictwem. Prosta bryła oraz zgrabna forma pozwala wstawić ten mebel nawet do małego salonu. Ustawiony pod ścianą na przeciw odbiornika telewizyjnego i stolika kawowego, pozwoli zaaranżować ciekawy kącik wypoczynkowy. W takim miejscu cała rodzina może wspólnie i miło spędzić czas.  

Jeśli chodzi o ciekawsze modele, aktualnie absolutnym numerem jeden są narożniki tapicerowane szarą, miękką w dotyku tkaniną. Idealnie komponują się one z nowoczesną lub minimalistyczną stylizacją wnętrza. Jeśli zależy nam na bardziej ożywczej aranżacji, szary narożnik możemy zestawić z kolorowymi poduszkami, dzięki temu salon nabierze energii i temperamentu. 

Ciekawe narożniki prezentujemy w galerii zdjęć.  

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA