Meble.com.pl - komfort na miarę

89 Bravo m.jpg

Narożniki od 3 do 6 tys. zł - zobacz 20 modeli

  • Autor: kh
  • 13 sie 2014 10:47 (aktualizacja: 14 sie 2014 08:26)

Nie najtańsze i nie najdroższe - właśnie takie narożniki cieszą się największym zainteresowaniem polskich konsumentów. Jak mówią sprzedawcy, coraz więcej klientów woli wydać troszkę więcej, ale za to otrzymać wyższą jakość.

Narożniki od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem klientów, którzy cenią je za komfort wypoczynku i łatwość wkomponowania w niemal każdą aranżację. Doskonale wiedzą o tym producenci mebli, którzy z roku na rok poszerzają swoje oferty o nowe "rogowe" modele. Co ciekawe, wiele z nich wcale nie należy do najtańszych. A to dlatego, że wielu klientów zdecydowanie woli wydać nieco więcej pieniędzy, ale za to otrzymać produkt lepszy jakościowo - zbudowany z lepszych materiałów, wyposażony w bardziej zaawansowane mechanizmy i rozwiązania funkcyjne.

Jak pokazuje doświadczenie sprzedawców z salonów meblowych, wielu konsumentów określa górną granicę na 6 tysięcy złotych. Dlatego też przygotowaliśmy galerię modeli, których cecha zawiera się w przedziale od 3 do 6 tysięcy złotych. Jakie są te modele? By się o tym przekonać zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA