Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja "Cantare" utrzymana jest w tonacjach ciepłego brązu. Fronty komody zostały jakby zamknięte w ramę, tworząc tym samym masywny, ale bardzo elegancki model. Fot. Meble Krysiak

Naturalne wnętrza. 15 pięknych kolekcji z rysunkiem drewna

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 13 kwi 2015 14:38 (aktualizacja: 15 kwi 2015 08:05)

Naturalne wnętrza są teraz w modzie. Jakie meble do nich wybrać? Oczywiście z rysunkiem drewna. Dziś prezentujemy 15 pięknych kolekcji do salonu.

Meble z rysunkiem drewna to piękny element wyposażenia salonu. Wróciły do łask wraz z modą na naturalne wnętrza i widocznie przypadły do gustu Polakom. Modne są nie tylko jasne odcienie drewna, ale także ciepłe, orzechowe tonacje. Jeszcze do niedawna mało kto odważyłby się wyposażyć salon w meble, na powierzchniach których rysują się sęki i nieestetyczne spękania. Dziś natomiast takie meble są synonimem elegancji i dobrego smaku. Im bardziej naturalne w wyglądzie, tym lepiej. 

Oprócz naturalnego charakteru, jakie wprowadzają do wnętrza, mogą je także optycznie powiększać. Doskonałe łączą się ze wszystkimi barwami i z ich pomocą mogą dopasowywać się do różnych stylów wnętrza - od skandynawskich pod eklektyczne. Nowoczesne kolekcje do salonu "przemycają" naturalne drewno w postaci drobnych wstawek lub pełnych korpusów mebli, wyposażonych w białe, lakierowane fronty. Klasyczne kolekcje najczęściej w całości prezentują rysunek drewna. 

Meble z rysunkiem drewna są także idealną podstawą do wprowadzenia w salonie nastrojowego klimatu. Modele wyposażone w wewnętrzne oświetlenie w witrynach, najlepiej ciepłe, żółto-brązowe, sprawią, że wnętrze nabierze przyjemnego charakteru i będzie się w nim łatwo zrelaksować. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA