Meble.com.pl - komfort na miarę

MARINA LUX Komplet Plus / Black Red White to narożnik uniwersalny, obustronnie montowany. Posiada funkcję spania i pojemnik. Wyposażony w mechanizm rozkładania na podnośnikach i 3 poduszki oparciowe. Sprężyny faliste i bonell w siedzisku i oparciu. Dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych. SUGEROWANA CENA DETALICZNA: 1.999 zł Fot. BRW

Niedrogie narożniki - modele do 3 tys. zł (podajemy ceny)

  • Autor: kh
  • 17 lip 2014 08:37 (aktualizacja: 18 lip 2014 08:14)

Niewielkie (i niedrogie) narożniki to obecnie jedne z najchętniej kupowanych przez Polaków mebli. Są funkcjonalne, oferują komfortowy wypoczynek i pasują do większości aranżacji. Oto galeria 25 modeli, za które trzeba zapłacić mniej niż 3 tysiące złotych.


Narożniki to jedne z najchętniej kupowanych przez Polaków mebli wypoczynkowych. Lista ich zalet jest bardzo długa. Dzięki swojej budowie i formie pozwalają na stworzenie funkcjonalnej aranżacji w pokoju (w tym na zabudowanie często niewykorzystanych rogów), oferują komfortowy wypoczynek, a także wiele funkcjonalnych rozwiązań jak na przykład: funkcja spania i pojemnik na pościel.

Olbrzymią zaletą tych mebli jest również ich stosunkowo niewielka cena. Obecnie na naszym rynku kupić można wiele niedrogich modeli tapicerowanych tkaniną, których cena zamyka się w kwocie 3, a niekiedy nawet 2 tysięcy złotych. W większości są to meble o niewielkich gabarytach, które można ustawić nawet w małych pomieszczeniach jakich nie brakuje w blokach z wielkiej płyty, a także w mieszkaniach oferowanych obecnie przez developerów.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii wybranych modeli narożników proponowanych przez takie firmy jak: Libro, AEK, Gala Collezione, BRW, Meble Marzenie, Bog-Fran, IKEA, Wajnert i in.

Co ważne, w podpisach pod zdjęcia znajdziecie Państwo sugerowane przez producentów ceny detaliczne.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA