Meble.com.pl - komfort na miarę

Stolik kawowy, autorstwa Svilen’a Gamolov’a kształtem przypomina motyla. Wykonany ze szkła, drewna polywood, pokryty jest błyszczącą farbą, która podkreśli jego elegancki i gustowny charakter. Fot. http://www.behance.net

Niestandardowy stolik kawowy

  • Autor: ps
  • 27 gru 2013 14:20

Stolik kawowy to nieduży ale bardzo pożyteczny mebel, który wzbogaci i upiększy każde wnętrze. Może mieć wiele zastosowań. Jak sama nazwa wskazuje, można wypić przy nim i postawić kawę, ponadto sporządzać notatki, odłożyć pilot do telewizora, książkę bądź gazetę. Często ustawia się na nim lampkę i toczy długie wieczorne rozmowy. Po za tym jest to świetny kompan sofy i ozdoba salonu.

Pomijając standardowe stoliki kawowe wykonywane z drewna, w stylu vintage, rynek zasypywany jest meblami niekonwencjonalnymi, niepowtarzanymi, a nawet ekstrawaganckimi. Producenci i designerzy prześcigają się w pomysłach na stworzenie czegoś nowatorskiego, co zwróciłoby swoją uwagę i zaistniało w nowoczesnym wystroju domu.

Każdy stolik kawowy to osobny twór, ktory przyciąga uwagę domowników i gości. Mebel taki może być wykonany z prawie każdego materiału. Stolik w kształcie motyla, taczki, bryły diamentu to tylko kilka rozwiązań dostępnych na ogromnym pod tym względem rynku.

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA