Meble.com.pl - komfort na miarę

Dzieci uwielbiają łóżka piętrowe. Kolorowe zasłonki dodatkowo urozmaicą mebel. Fot. Flexa

Nietypowe łóżka dla dzieci. To ci się spodoba!

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 19 maj 2016 09:16 (aktualizacja: 19 maj 2016 10:21)

Czy spanie pod gwiazdami lub w królewskim zamku może być możliwe, bez wychodzenia z pokoju? Oczywiście. Zobacz łóżka, które zapewnią dzieciom wiele frajdy.

Urządzając pokój dziecka, warto puścić wodze fantazji. Przestrzenie, które zapewniają zarówno pole do beztroskiej zabawy, jak i spokojnego wypoczynku, pozwolą dziecku dobrze się rozwijać. To bardzo istotne, aby we własnym pokoju maluch się nie nudził. Warto też pamiętać, że nie zabawki są najważniejsze, bowiem oferują one zazwyczaj najmłodszym gotowe pomysły na zabawę. Jeśli zaś chcemy pobudzić kreatywność dziecka, lepszym wyborem będzie zaaranżowanie pokoju w taki sposób, aby maluch sam wymyślał sobie zabawy.

Doskonałym rozwiązaniem są meble, które pełnią podwójną rolę - miejsca do spania, ale i zabawy. Można je przyrównać do gigantycznych rozmiarów zabawek. Łóżka tego rodzaju przypominają zamek królewny, kosmiczny statek, czy wakacyjny namiot. W ciekawy sposób ozdobią pokój dziecka, ale przede wszystkim będą przestrzenią, w której maluch będzie mógł się bawić na swój własny sposób.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA