Fot. Comforty

Fot. Comforty

  • Autor: bm
  • 28 marz 2018 10:15 (aktualizacja: 29 marz 2018 09:14)

Niski stolik kawowy - wybierz taki do nowoczesnego wnętrza!

Niski stolik kawowy może być nie tylko ozdobą wnętrza, ale też funkcjonalnym, podręcznym meblem, chociaż na pierwszy rzut oka wcale na taki nie wygląda. Tego rodzaju stolik najlepiej pasuje do nowoczesnego salonu.

Ostatnio coraz bardziej popularne są niskie stoliki kawowe - zazwyczaj są to proste, pozbawione zbędnych elementów bryły, na niskich nóżkach, kółkach lub płozach, często ze szklanym blatem lub tapicerowane tkaniną lub skórą - dopasowane do zestawów wypoczynkowych. Niskie - niekoniecznie jednak oznacza małe. Tego typu stoliki nierzadko mają stosunkowo dużą powierzchnię blatu, co czyni je funkcjonalnymi i wręcz niezbędnymi w salonie meblami. Niektóre z nich posiadają również ukryte schowki, szufladki czy unoszone miniblaty, na których można np. postawić laptop.

Niski stolik kawowy może być prawdziwą ozdobą naszego pokoju dziennego. Nie zasłania "widoku z kanapy", nie utrudnia ruchów osobom siedzącym, łatwo odłożyć na jego blat gazetę czy odstawić filiżankę z kawą. Ponieważ najczęściej jest też lekki i mobilny, nietrudno przestawiać go z miejsca na miejsce i przy jego pomocy dowolnie zmieniać aranżację salonu.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce