Meble.com.pl - komfort na miarę

Kuchnia Patrycja marki Atlas Kuchnie jest nieskazitelnie biała. Ściana nad blatem wykonana z niebieskiego szkła idealnie ją ożywia. Ciekawym motywem wnętrza jest jedna ze ścian pomalowana farbą kredową, na której można zapisywać różne informacje. Fot. Atlas Kuchnie

Nowoczesna kuchnia. 20 pomysłów na meble, na wymiar

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 18 maj 2016 09:15 (aktualizacja: 20 maj 2016 08:21)

Nowoczesna stylistyka w kuchni prezentuje się wyjątkowo ciekawie. Dzięki prostym, ale jakże subtelnym rozwiązaniom wnętrze jest jasne i pełne przestrzeni.

Styl nowoczesny to umiar, ale też umiejętne zastosowane intrygujących rozwiązań. Meble nie przytłaczają swoim wyglądem, a przy tym sprawiają, że praca w kuchni staje się przyjemniejsza. Większość kuchennych akcesoriów oraz sprzętu pozostaje ukryta w szafkach, więc na blatach znajdują się przedmioty absolutnie niezbędne, tj. czajnik czy ewentualnie ekspres do kawy.

W nowoczesnych wnętrzach króluje jasna stylistyka, proste formy oraz ciekawe detale, które nieraz wyznaczają charakter całej aranżacji. Białe szafki często ocieplone wstawkami z drewna lub połączone z dekorem kamienia, na zasadzie kontrastu sprawiają, że kuchnia stanowi idealne tło dla otwartej strefy dziennej. 

Sprawdź ciekawe pomysły na nowoczesne meble pod zabudowę. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA