Meble.com.pl - komfort na miarę

Kuchnia Patrycja III. Wysoka zabudowa od stronysalonu posiada otwarte półki, które oferują miejce do wyeksponowania pamiątek i dekoracji. Fot. Atlas Kuchnie

Nowoczesna kuchnia. Meble z wysoką zabudową

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 05 kwi 2017 10:54 (aktualizacja: 05 kwi 2017 12:00)

Kuchnia z wysoką zabudową jest modna, a przy tym wygodna w użytkowaniu. Półki pod sam sufit pomieszczą wszystkie kuchenne akcesoria, przedmioty oraz sprzęt AGD.

Półki rozciągnięte na całą długość ściany sprawią, że kuchnia zyskuje interesujący, nowoczesny wygląd i staje się bardziej funkcjonalne. Wysoka zabudowa pięknie prezentuje się, gdy nasza kuchnia zaplanowana jest na planie litery L lub U, ale nie tylko - świetnie uzupełni także aneks czy kuchnię tzw. równoległą. Tworzy subtelne tło dla kuchennego wnętrza, ale także dla strefy dziennej czy jadalni. 

Wysoka zabudowa posiada wiele zalet praktycznych. Oferuje dużo miejsca do przechowywania. Możemy uzupełnić ją o sprytne systemy aranżacji, które sprawią, że kuchenne przedmioty nie będą się przemieszczały podczas zamykania i otwierania szafki. W bardziej przestronnych kuchniach, w wysokiej zabudowie możemy ukryć nawet całą spiżarnię.   

Meble pod sam sufit to także idealne miejsce na sprzęt AGD. Montaż piekarnika, mikrofalówki czy ekspresu do kawy na wysokości wzroku sprawi, że kuchenne czynności staną się nie obowiązkiem, ale swego rodzaju przyjemnością. To także świetne miejsce na lodówkę pod zabudowę, która stanie się niewidoczna oraz wygodna w użytkowaniu. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA