Program Z1 to kuchnia nowoczesna i niezwykle funkcjonalna. Połączenie bieli i fioletu na wysoki połysk sprawiło, że aranżacja jest wyjątkowo stylowa. Fot. Zajc Kuchnie

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 19 cze 2017 10:11 (aktualizacja: 29 cze 2017 11:58)

Nowoczesna kuchnia. Modne meble na wymiar

Proste formy, stonowane kolory, połysk i światło to tylko kilka elementów charakterystycznych dla nowoczesnej kuchni. Prezentujemy inspiracje na meble z polskich domów.

Nowoczesna kuchnia charakteryzuje się prostotą Wyróżniają ją gładkie fronty, jasne barwy oraz intrygujące detale. Całe wnętrze, a także meble są funkcjonalne i wygodne  w użytkowaniu. W nowoczesnych meblach nie znajdziemy przepychu, królują tam natomiast wyraziste formy, które pozwalają na przełamanie surowości wnętrza. Może to być wyspa, półwysep czy też sprytnie zaprojektowane półki, które doskonale komponują się z jednolitą barwą zabudowy i nadają całej aranżacji niepowtarzalny charakter.

Zdecydowanie najsubtelniejszym sposobem na wprowadzenie koloru do kuchni są blaty i fronty - producenci prześcigają się w projektowaniu elementów o intrygujących wykończeniach i  i wzorach. Ciekawym elementem wyposażenia jest również oświetlenie LED, montowane, np. w szufladach, multifunkcjonalne relingi. 

Sprawdź pomysły projektantów na modną kuchnię. 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce