Meble.com.pl - komfort na miarę

Kuchnia Patrycja wyróżnia się minimalistyczną stylistyką. W zestawieniu z szarością ścian prezentuje się bardzo oryginalnie. Fot. Atlas Kuchnie

Nowoczesna kuchnia. Modne propozycje producentów

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 19 kwi 2016 08:42 (aktualizacja: 19 kwi 2016 08:54)

Nowoczesna stylistyka na dobre zadomowiła się we wnętrzu kuchennym. Nic dziwnego. Kuchnia w tym stylu jest jasna, pełna przestrzeni i komfortowa w użytkowaniu.

Kuchnia w nowoczesnym stylu jest uporządkowana i pełna przestrzeni. Praca w takim wnętrzu staje się wręcz prawdziwą przyjemnością. Jak ją urządzić? 

Warto postawić na jasne meble, np. w kolorze białym lub modnej już od kilku sezonów szarości, oraz fronty bez uchwytów. Takie czyste wizualnie płaszczyzny w zestawieniu z jasnymi ścianami, bogato podświetlone sztucznym światłem świetnie sprawdzą się, gdy do dyspozycji mamy małą przestrzeń lub gdy nasza kuchnia jest otwarta na strefę dzienną.

Jasne kuchnie pięknie prezentują się w duecie z drewnem. Ten naturalny materiał możemy zastosować pod postacią blatów roboczych lub jako wykończenie pojedynczych frontów. Wówczas nasza kuchnia nabierze charakterystycznego, ciepłego wyglądu, zwłaszcza jeśli postawimy na drewno w kolorze jasnym.

W nowoczesnym wnętrzu dekoracje warto ograniczyć do niezbędnego minimum. Zamiast tego możemy np. postawić na dekoracyjne, wyraziste w formie lampy sufitowe. Świetnie prezentują się także podświetlone sufity, które nie tylko wizualnie ocieplą wnętrze, ale też sprawią, że aranżacja nabierze dynamicznego wyglądu.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA