Biała kuchnia Irving. Czarny blat nadaje jej ciekawy wygląd. Fot. Classen

Biała kuchnia Irving. Czarny blat nadaje jej ciekawy wygląd. Fot. Classen

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 23 gru 2016 10:08 (aktualizacja: 23 gru 2016 12:50)

Nowoczesna kuchnia. Śliczne i ciekawe gotowe zestawy

Mat, połysk czy drewno? Najnowsze propozycje producentów mebli pozwalają urządzić kuchnię ciekawie i zgodnie z najnowszymi trendami.

Lśniące wykończenie frontów nada pomieszczeniu blasku, zaś drewniane – wypełni je ciepłem. Tylko od nas zależy, jak dobierzemy poszczególne elementy i jaki efekt końcowy nas najbardziej zadowoli. Kompozycja stworzona zgodnie z własną wizją, będzie jeszcze bardziej cieszyła i zapewni nam większy komfort.

Białe meble znajdziemy niemal u wszystkich producentów mebli kuchennych. Śnieżnobiały kolor frontów idealnie skomponuje się z zimową aurą panującą za oknem. Ponadto, będzie stanowił doskonałe tło dla innych elementów wyposażenia oraz akcesoriów. Światło odbijając się od powierzchni frontu sprawi, że wnętrze zyskuje optyczne powiększenie i nowoczesny wygląd. Dla tych, którzy preferują meble o jasnych ale o bardziej stonowanych barwach, doskonałym rozwiązaniem będą zestawy w kolorze kawy z mlekiem lub w szarościach.  

Klasyczne szafki z drewnianym wykończeniem są równie ciekawe w wyglądzie. Meble z frontami o wyrazistym, ciepłym rysunku drewna z powodzeniem można łączyć z dowolnymi dodatkami czy wykończeniem ścian, tworząc nowoczesne kompozycje. Meble z rysunkiem drewna prezentują się atrakcyjnie we wnętrzach, gdzie kuchnia jest połączona z salonem.  


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce