Meble.com.pl - komfort na miarę

Kuchnia Ambra Popiel w kształcie litery L. Wysoka zabudowa zapewnia dużo miejsca do przechowywania. Fot. WFM Kuchnie

Nowoczesna kuchnia. Śliczne meble w kolorze szarym

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 26 maj 2017 10:56 (aktualizacja: 26 maj 2017 11:06)

Szara kuchnia jest uniwersalna wzorniczo i stanowi piękne tło dla otwartej strefy dziennej. Szare meble pozwalają też na zastosowanie dowolnych dodatków.

Szarości już od kilku sezonów opierają się wszelkim zmianom w modzie. Świetnie prezentują się w każdym pomieszczeniu domu, ale dopiero w kuchni nabierają wyjątkowego smaku. 

Odcieni szarości mamy wiele, od jasnych tonacji - rozbielonych lub rozświetlonych domieszką srebra, po grafitowe ciemne odcienie. Każdy z nich ma swój niepowtarzalny urok. Warto jednak pamiętać, iż szarości należy dobierać z pewnym umiarem. W małych przestrzeniach najlepszą opcją są jasne odcienie koloru szarego. Producenci polecają również fronty w tym kolorze wykończone wysokim połyskiem. Dzięki temu, że odbijają one światło, optycznie powiększają małe pomieszczenia. 

Aby ożywić nieco szarą kuchnię, warto połączyć tą barwę z innymi kolorami. Białe fronty szafek i szare blaty lub ściany to duet idealny. W takiej minimalistycznej, szaro-białej kuchni z pewnością dobrze poczują się miłośnicy prostoty. Szarości wspaniale współgrają również z naturalnym drewnem w jasnych odcieniach. Takie połączenie gwarantuje, że aranżacja kuchni będzie modna i nowoczesna, ale również bardzo przytulna. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA