Meble.com.pl - komfort na miarę

Meble w ścianie plus wyspa stworzą wygodną przestrzeń do przygotowania posiłków. Kuchnia Kruppe. Fot. Vigo/Sieć Max Kuchnie

Nowoczesna kuchnia. Sprawdź aranżacje z otwartymi półkami

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 05 sie 2016 09:37 (aktualizacja: 05 sie 2016 09:57)

Właściwie zaprojektowane meble to klucz do udanej aranżacji kuchennego wnętrza. Od pewnego czasu popularność zyskują kuchnie  z otwartymi półkami.

Kuchnie z otwartymi półkami wprowadzają do wnętrz kuchennych zupełnie nowy styl. Prezentują się bardzo ciekawie i niekonwencjonalnie. 

Taki regalik może być przedłużeniem kuchennej zabudowy, bądź funkcjonować zupełnie oddzielnie. Najczęściej jednak zajmuje w kuchni reprezentacyjne miejsce, dyktuje styl pomieszczenia oraz dodaje mu uroku. Na półkach możemy wyeksponować bowiem naczynia, różnego rodzaju bibeloty, dekoracje oraz gadżety kuchenne. W takim wnętrzu każdy przedmiot jest dekoracją i wpływa na jego wygląd. Kuchnia dzięki otwartym półkom nabiera ciepłego i klimatycznego wygląd, a także ujawnia nasze zamiłowanie do gotowania.

Półki mogą być wykonane z drewna, materiałów drewnopochodnych, metalu czy nawet szkła. Muszą jednak pasować do stylu kuchni. Pasują do różnych aranżacji -  zarówno do kuchni rustykalnej, cottage, prowansalskiej, jak też retro. Bardzo ciekawie prezentują się aranżacje, w których półki z meblami zestawione są na zasadzie kontrastu. 

A oto galeria zdjęć z przykładami kuchni z otwartymi półkami.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA