Meble.com.pl - komfort na miarę

Meble w ścianie plus wyspa stworzą wygodną przestrzeń do przygotowania posiłków. Kuchnia Kruppe. Fot. Vigo/Sieć Max Kuchnie

Nowoczesna kuchnia. Zobacz ciekawe propozycje mebli

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 19 paź 2016 08:48 (aktualizacja: 28 paź 2016 08:46)

Meble kuchenne we wnęce ściany to sprawdzony sposób na modną aranżację, ale również optyczne powiększenie przestrzeni. Zobacz najciekawsze aranżacje.

Projektanci wnętrz i mebli proponują nam coraz śmielsze rodzaje zabudowy kuchennej. Meble nie tylko są bardziej funkcjonalne czy intuicyjne, ale również zachwycają nietypowym designem. Doskonałym przykładem są meble kuchenne umieszczone we wnękach ścian.

Zabudowa kuchenna umieszczona w ścianie prezentuje się nowocześnie i minimalistycznie wręcz. Scala się ze ścianą, tworząc jedną, płaską powierzchnię. Dzięki temu przestrzeń wydaje się większa i bardziej uporządkowana. To także doskonały punkt wyjścia do aranżacji wyspy kuchennej.

W ścianie możemy umieścić zwyczajne półki przykryte frontem lub nowoczesne systemy cargo. Wybór powinien zależeć od naszych potrzeb. Co więcej, razem z meblem, warto umocować w ścianie również sprzęt AGD, przez co kuchnia będzie jeszcze bardziej praktyczna, bowiem piekarniki czy mikrofale będą się znajdować na wygodnej wysokości.

W galerii zdjęć prezentujemy kilka ciekawych pomysłów na kuchnię, której zabudowa umieszczona jest w ścianie.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA