Meble.com.pl - komfort na miarę

Esprit Home Bath Concept to kompletna oferta wyposażenia łazienki w meble i akcesoria. Na uwagę zasługują mobilne szafki na kółkach. Można je łatwo przesuwać i dowolnie zmieniać ich ustawienie. Fot. Kludi

Nowoczesna łazienka. 10 sposobów na uporządkowane wnętrze

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 09 marz 2015 15:29 (aktualizacja: 10 marz 2015 08:16)

Dbanie o porządek w łazience nie musi być pełnoetatową, ciężką pracą. Pokazujemy kilka prostych sposobów, które sprawią, że Wasz pokój kąpielowy będzie zawsze czysty i schludny.

W łazience znajdziemy dużo drobnych przedmiotów, dla których ciężko znaleźć odpowiednie miejsce. Wszelkiej maści drobne akcesoria, lokówka, suszarka i prostownica zazwyczaj piętrzą się na półkach, sprawiając, że nasza łazienka, choć czysta - wydaje się zatłoczona i nieestetyczna. Jak temu zaradzić? Jak sprawić, aby każdy przedmiot miał swoje wyznaczone miejsce? Znaleźliśmy kilka nietypowych, ale bardzo pomocnych sposobów, dzięki którym przechowywanie drobnych przedmiotów przestanie być kłopotliwe.  

Wśród dostępnych na rynku akcesoriów łazienkowych największą popularnością cieszą się obecnie wszelkie propozycje ułatwiające wykonywanie codziennych czynności. Mogą to być głębokie szuflady z pełnym wysuwem i hamulcami, systemy żaluzjowe oraz drzwi suwne. Maksymalne wykorzystanie niewielkiej przestrzeni zapewniają także kosze typu cargo oraz sprytne uchwyty. Wiele osób decyduje się na zakup samodomykających się szuflad, podnośników klapowych i drzwiczek meblowych, standardem stało się też oświetlenie, instalowane bezpośrednio pod lustrem bądź wewnątrz szafki. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA