Meble.com.pl - komfort na miarę

Lagu.jpg

Nowoczesna łazienka. 8 minimalistycznych kolekcji

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 29 paź 2014 07:40

Nowoczesna i piękna. Doskonała zarówno dla gości, jak i do codziennego użytku domowników - minimalistyczna łazienka. Zobacz jakie meble do niej pasują.

Łazienka już dawno przestała być wyłącznie miejscem codziennej pielęgnacji ciała. Teraz pielęgnuje się w niej także ducha, oddając się przyjemnościom gorących kąpieli, pełnych pachnących olejków i puszystej piany. Współczesna łazienka musi zachwycać nie tylko funkcjonalnością, ale też doskonałym wyglądem. W domach przeważnie łazienek jest kilka, a jedna koniecznie musi być przeznaczona dla gości, nieopodal sypialni znajdują się zaś łazienki, które z powodzeniem nazwać można kąpielowymi salonami. 

Wybierając meble do łazienki warto pomyśleć o minimalistycznym stylu, który doskonale prasuje do takich przestrzeni. Meble minimalistyczne będą doskonałym wyborem, nie tylko dlatego, że wyglądają nowocześnie, ale też są proste do utrzymania w czystości, ze względu na gładkie powierzchnie i brak uchwytów. Dzięki prostym w stylistyce meblom, możemy z powodzeniem puścić wodze fantazji przy wyborze płytek, bowiem nawet najbardziej wzorzyste kafelki będą dobrym tłem dla jednokolorowych, gładkich mebli. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA