Meble.com.pl - komfort na miarę

Łazienka w nowoczesnym stylu. Udane połącznie bieli, szarości. Całość urozmaicają płytki z dekorem drewna. Projekt: Katarzyna Uszok-Adamczyk. Fot. Bartosz Jarosz

Nowoczesna łazienka. Takie meble wybrali Polacy

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 16 marz 2017 10:28 (aktualizacja: 16 marz 2017 12:19)

Łazienki w domach Polaków wyglądają coraz ciekawiej. Nie brakuje w nich świetnych pomysłów na modne meble. Prezentujemy kilka z nich.

Coraz więcej uwagi przywiązujemy do tego jak wyglądają nasze pokoje kąpielowe. Meble są atrakcyjne wizualnie, ciekawe pod względem zastosowanych materiałów, a przy tym wytrzymałe oraz funkcjonalnie. Szafki zlewozmywakowe oraz stojące witryny są wygodne w użytkowaniu oraz pojemne, dzięki temu wszystkie łazienkowe przedmioty, ręczniki czy kosmetyki mają swoje ściśle określone miejsce. Nie ulegają zniszczeniu i łatwo jest nam odnaleźć potrzebną rzecz. 

Polacy aktualnie preferują meble w wykończeniu białym, z efektem mat lub połysk. Fronty w połysku w łazienkach prezentują się szczególnie dobrze. Korygują wizualnie wygląd wnętrza oraz sprawiają, że niewielkie pomieszczenie zyskuje wizualną lekkość i przestrzeń. Innym modnym sposobem na łazienkowe szafki jest jasne drewno. Meble z dekorem drewna szczególnie dobrze prezentują się na tle jasnych czy też szarych ścian. Wizualnie ocieplają zbyt chłodne wizualnie, nowocześnie wykończone wnętrza.  Sprawdź nasze pomysły na modne wykończenie łazienki. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA