Meble.com.pl - komfort na miarę

Meblościanka Ben to modne połączenie bieli i drewna. Cena: 690 zł. Fot. Piaski

Nowoczesna meblościanka. Sprawdź modele do 1.500 zł

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 17 wrz 2015 12:39 (aktualizacja: 18 wrz 2015 08:39)

Meblościanka świetnie sprawdzi się w mieszkaniu w bloku. Jest pojemna oraz dość zgrabna w formie. Dziś zebraliśmy kilkanaście modeli, które nie kosztują więcej niż 1.500 zł.

Meblościanka to mebel ponadczasowy i bardzo uniwersalny. Ze względu na swoją niewielką formę i zgrabne kształty pozwala odpowiednio zagospodarować nieustawne pomieszczenie tak, by nie straciło na uroku, a zyskało na funkcjonalności.

W ofercie polskich sklepów znajdziemy wiele propozycji mebli tego rodzaju. Ciekawie prezentują się zwłaszcza kolekcje składające się kilku modułów, które pozwalają na ustawianie dowolnych konfiguracjach. Można z nich skomponować kącik telewizyjny, albo dostawić witrynę, regał na książki oraz komodę i wygodnie zaaranżować całe wnętrze.  

Jeśli chodzi o wzornictwo popularnych obecnie meblościanek w sklepach nadal najwięcej możemy spotkać propozycji w połyskującej bieli - prostych pod względem wzornictwa i bardzo nowoczesnych. Inna ciekawe propozycje to kolekcje w macie lub półmacie, które świetnie sprawdzą się w różnych aranżacjach. Nowoczesne meblościanki o prostych liniach wtapiają się w tło, dając funkcjonalną przestrzeń, łatwą w aranżowaniu i dekorowaniu kolorowymi dodatkami. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA