Meble.com.pl - komfort na miarę

Nowoczesna meblościanka Gap z frontami z wysokim połyskiem i oświetleniem LED. Fot. Agata Meble

Nowoczesna meblościanka. Zobacz propozycje w bieli

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 17 lut 2015 14:27 (aktualizacja: 18 lut 2015 07:53)

W ofercie polskich sklepów znajdziemy wiele propozycji meblościanek. Producenci zauważają niesłabnące zainteresowanie tego typu asortymentem i stale go poszerzają. Dziś prezentujemy propozycje w najmodniejszej bieli.

Biała meblościanka wprost idealnie sprawdza się w małym salonie. Ze względu na swoje powiększające właściwości pozwala odpowiednio zagospodarować pomieszczenie tak, by nie straciło na uroku a zyskało na funkcjonalności. Prostota, lekkość i funkcjonalność - te trzy słowa najlepiej oddają jej charakter.

Jeśli chodzi o białe meblościanki w sklepach najwięcej jest propozycji prostych pod względem wzornictwa i w połysku. Inne ciekawe propozycje to kolekcje w macie lub półmacie, które świetnie sprawdzą się w różnych aranżacjach. Nowoczesne meble o prostych liniach wtapiają się w tło, dając funkcjonalną przestrzeń, łatwą w aranżowaniu i dekorowaniu kolorowymi dodatkami. 

Ciekawie prezentują się zwłaszcza kolekcje składające się kilku modułów, które pozwalają na ustawianie w dowolnych konfiguracjach. Można z nich skomponować kącik telewizyjny, albo dostawić witrynę lub regał na książki. 

 

 

 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA