Zestaw Torino. Ze względu na swoją nietypową formę sprawdzi się zarówno w aranżacjach nowoczesnych, jak i stylizowanych. Fot. Unimebel

Zestaw Torino. Ze względu na swoją nietypową formę sprawdzi się zarówno w aranżacjach nowoczesnych, jak i stylizowanych. Fot. Unimebel

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 12 lip 2017 14:00

Nowoczesna sofa. Wybieramy model trzyosobowy

Sofa trzyosobowa to świetna alternatywa dla narożnika. Jest wygodna, łatwo ją ustawić, a przy tym pięknie się prezentuje.

Sofa trzyosobowa to świetny wybór jeśli nasz salon jest mały lub nieustawny. W sytuacji, gdy narożnik jest zbyt duży, a sofa dwuosobowa zbyt mała  - najlepszą opcją jest zakup mebla trzyosobowego, który bez problemu pomieści większą liczbę osób, a przy tym nie sprawi trudności jeśli chodzi o jego ustawienie. Trzyosobowa sofa z funkcją spania zapewni pełną wygodę wypoczynku także w nocy - niemal taką samą, jak pełnowymiarowe łóżko.

Sofa z funkcją spania powinna nie tylko pasować do wnętrza, ale także być trwała, wygodna i nieskomplikowana w obsłudze, szczególnie jeśli chodzi o jej sposób rozkładania. Istotne też, żeby miała pojemnik na pościel, co pozwoli nam wygodnie przechować pościel za dnia. Kupując rozkładaną sofę trzyosobową  warto zwrócić uwagę, czy po rozłożeniu powierzchnia spania i siedziska sofy są równe. To ważne dla wygody wypoczynku. Niektóre sofy bowiem, nie nadają się do codziennego spania -  lepiej sprawdzają się jako mebel do siedzenia i ewentualnie okazjonalnego przenocowania gości.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce