Szare łóżko Essence, na wysokich nóżkach. Poduszki na wezgłowiu można odpiąć co ułatwia ich czyszczenie. Fot. Swarzędz Home

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 22 cze 2017 10:37 (aktualizacja: 30 cze 2017 10:14)

Nowoczesna sypialnia. 10 inspiracji na szare łóżko.

Szare łóżko to modny element nowoczesnej sypialni. Stonowany charakter mebla świetnie sprawdzi się w miejscu relaksu i odpoczynku.

Szare tapicerowane łóżko to aktualnie modne rozwiązanie. Szary jest kolorem  uniwersalnym - można go swobodnie zestawiać z najróżniejszymi kolorami oraz dodatkami. 

 Stonowana kolorystyka w pomieszczeniu sypialnianym koi oraz wycisza wszystkie zmysły, bez względu na to w jakim nastroju kończymy dzień. Szarości mogą występować w różnych tonacjach. Popularne są zarówno ciemne odcienie, wpadające niemal w grafit, jak też te bardzo jasne - gołębie.

Szary pasuje niemal do wszystkiego. Duet doskonały tworzy z bielą bądź czernią. Dobrze komponuje się z odrobiną czerwieni czy ostrej zieleni. Nowocześnie i awangardowo wygląda połączenie szarości z kolorem żółtym, pomarańczowym i różowym. Z meblami w kolorze brązowym lub wyróżniającymi się ciepłym kolorze naturalnego drewna prezentuje się ciepło i przytulnie, natomiast z łóżkiem z nowoczesną, białą ramę szare wnętrze nabiera nowoczesnego wyglądu. Zaletą takiej aranżacji jest ponadczasowość i subtelna elegancja.

Zobacz galerię szarych łóżek w sypialni w pięknych aranżacjach.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce