Meble.com.pl - komfort na miarę

Sypialnia Hektor utrzymana jest w ciepłym połączeniu ciemnego dębu i beżu w połysku. Duże tafle luster zastosowane w szafach optycznie powiększają wnętrze natomiast ciepła kolorystyka nadaje mu przytulności. Fot. Helvetia Wieruszów

Nowoczesna sypialnia. Dużo pięknych zdjęć

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 12 maj 2016 09:07 (aktualizacja: 27 maj 2016 08:29)

Nowoczesny styl zdobył dużą popularność i na dobre zagościł w naszych domach. Szczególnie ciekawie prezentuje się w sypialni. Zobacz modne, nowoczesne meble.

Nowoczesna sypialnia opiera się na prostych, symetrycznych kształtach, blasku i minimalnej ilości zdobień. Kolorystyka jest dowolna, nowoczesne meble do sypialni doskonale bowiem prezentują się zarówno w czerni, ciepłych brązach, słodkich pastelach, jak i nieskazitelnej bieli. Ważne jednak jest wykończenie powierzchni. W nowoczesnej sypialni najmodniejszy jest wysoki połysk, lub zupełnie odwrotnie - całkowicie matowe wykończenie. 

W sypialni urządzonej na styl nowoczesny nie może zabraknąć również luster. Dlatego też szafa wyposażona w wielkogabarytowe tafle szkła będzie niezbędna. Nie tylko nada wnętrzu eleganckiego stylu, ale również optycznie powiększy pomieszczenie. To szczególnie ważne, jeśli decydujemy się na nowoczesny styl w małej sypialni. 

Aby nadać wnętrzu charakter, warto wybrać łóżko z dużym zagłówkiem. Producenci polecają szczególnie meble wyposażone w panel, który nie tylko pełni rolę wezgłowia, ale również nocnych półek. Panele wyposażone są często w dodatkowe oświetlenie lub schowki, które stanowią doskonałe dodatkowe miejsce do przechowywania. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA