Meble.com.pl - komfort na miarę

Sypialnia Mercur to praktyczne meble do urządzenia nowoczesnego i przestronnego wnętrza sypialni. Kolekcja to pakowna szafa wyposażona w półki i miejsce na wieszaki, obszerne łóżko z praktycznym wezgłowiem oraz szafka nocna. Fot. Black Red White

Nowoczesna sypialnia. Świetne pomysły na szafki nocne

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 07 marz 2017 09:01 (aktualizacja: 07 marz 2017 11:28)

Szafki nocne to niezwykle przydatne meble, bez których trudno sobie wyobrazić sypialnię. To na nich stoją lampki oraz wszelkie drobiazgi, które w nocy mogą się okazać wyjątkowo potrzebne.

Szafka nocna to niewielki mebel skrzyniowy, który stanowi nieodłączny element wyposażenia sypialni. To świetne miejsce na lampkę, budzik, telefon czy książkę.  Wyposażona w szuflady oraz otwarte półki, zazwyczaj występuje w zestawie z łóżkiem.

W ofercie sklepów dostępne są różnego typu stoliki nocne, które idealnie uzupełnią każdą aranżację wnętrza. Możemy zakupić nawet stoliki tapicerowane, których obicie i kolorystyka są idealnie dobrane do łóżka. Wśród bardziej standardowych rozwiązań znajdują się stoliki drewniane, pokryte okleiną lub naturalnym fornirem w dowolnym wybarwieniu lub też stoliki z płyty laminowanej. 

Zakup tego pozornie małego mebla, może wnieść do sypialni wiele pozytywnych zmian. Stolik nocny wcale nie musi być tego samego koloru, co pozostałe meble w sypialni. Jasne szafki idealnie komponują się z ciemnymi meblami oraz odwrotnie. Często są sprzedawane w komplecie z łóżkiem. To bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ zyskujemy pewność, że szafka będzie się idealnie komponować z pozostałą aranżacją wnętrza. Jeśli preferujemy bardziej oryginalne rozwiązania, wystarczy odrobina wyobraźni. Łóżko ze stolikiem można zestawić na zasadach kontrastu, bądź zakupić mebel zupełnie odmienny stylistycznie.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA