Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Now Easy. Łóżko z zagłówkiem to prawdziwa ozdoba wnętrza. Fot. Huelsta

Nowoczesna sypialnia. Świetne pomysły na zagłówek łóżka

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 24 marz 2017 09:23

Ciekawie zaprojektowany zagłówek łóżka może być prawdziwą ozdobą wnętrza sypialni. Prezentujemy kilka świetnych inspiracji.

Łóżko z oryginalnym zagłówkiem to jeden z ciekawszych sposobów na urozmaicenie wnętrza sypialni. Mebel nie tylko pięknie wygląda, ale również zapewnia pełen komfort wypoczynku. Warto go ustawić w centralnym punkcie pomieszczenia, dzięki temu zagłówek zostanie odpowiednio wyeksponowany i sprawdzi się na przykład jako element nadający charakter całemu wnętrzu.

Zagłówek posiada kilka innych ważnych dla sypialnianego wnętrza zalet. Można na nim swobodnie oprzeć plecy, np. gdy lubimy w łóżku poczytać książkę przed snem. Zabezpiecza też ścianę za łóżkiem przed zabrudzeniami czy zniszczeniem. 

Do wyboru jest wiele opcji jeśli chodzi o dekoracyjne zagłówki. Najmodniejsze aktualnie są modele pikowane w regularnie kwadraty, pasy czy poprzecznie. Posiadają one śliczne zagłębienia, które mogą być wypełnione grubą nicią, dekoracyjnymi kryształkami, guzikami lub gwoździami. Zagłówek możemy także zrobić na zamówienie i potraktować jako odrębny element wnętrza. Proste w formie łóżko ustawione tuż obok, stworzy z nim ciekawy i harmonijny duet.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA