Meble.com.pl - komfort na miarę

"Organique Chair vol. 2" to wygodne, szerokie siedzisko, miękkie materiałowe oparcie oraz niesamowity spód krzesła, który przypomina fale. Fot. Gie-el

Nowoczesne krzesła. 10 najmodniejszych modeli

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 03 lis 2014 19:20 (aktualizacja: 04 lis 2014 08:21)

Modne, stylowe czy wygodne? Czy można mieć te wszystkie cechy na raz, wybierając krzesło? Zobaczcie dziesięć najmodniejszych i najciekawszych modeli.

O krzesłach projektant Marcel Breuer mawiał, że „nie chodzi o to, by było zgrabne lub by pasowało do stołu, przy którym stoi - ma być po prostu dobrym krzesłem”. Oczywiście to, z jakiego surowca wybierzemy krzesło jest indywidualną sprawą. Na krzesłach nie warto jednak zbyt oszczędzać. Są to bowiem przedmioty często użytkowane i ich eksploatacja będzie znacznie większa niż np. stołu, który stoi wyłącznie w kuchni. Dobrym wyborem są krzesła wykonane z litego drewna lub ze sklejki, która dodatkowo jest niezwykle plastyczna - dzięki niej krzesła mogą mieć znacznie ciekawsze kształty niż w przypadku innych krzeseł.

Wielbiciele surowego klimatu i nowoczesnych aranżacji z pewnością pokochają krzesła wykonane z tworzyw sztucznych. Modele takie są nie tylko trwałe, ale dostępne w wielu ciekawych formach oraz kolorach.

W galerii zdjęć prezentujemy dziesięć modeli krzeseł w różnych stylach, jednak o bardzo modnych i ponadczasowych sylwetkach. 

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA