Meble.com.pl - komfort na miarę

System Flexa Shelfie. Meble są regulowane odpowiednio do wzrostu i łatwo można je dostosować do indywidualnych wymagań. Fot. Flexa

Nowoczesne meble dla dzieci. To jest modne

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 08 marz 2016 10:33 (aktualizacja: 09 marz 2016 08:23)

Pokój dziecięcy nie zawsze musi być urządzony słodko i w pastelowych kolorach. Zobacz kolekcje w nowoczesnym stylu.

Nowoczesne aranżacje nie są zarezerwowane wyłącznie dla przestrzeni salonu. Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko przebywało w ascetycznych, spokojnych wnętrzach, wybierz do jego pokoju odpowiednie meble. Producenci oferują dziś szereg nowoczesnych kolekcji.

Najmodniejsze meble dla dzieci są w białym kolorze, a aranżacja na styl skandynawski dosłownie zawojowała świat dziecięcych pokoi. Choć barwa ta na pierwszy rzut oka wydaje się zimna, to ożywiona kolorowymi dodatkami, będzie nadawała wnętrzu ciekawy ton. Białe meble można łączyć z dekoracjami czy tkaninami we wszystkich kolorach. Jeśli chcemy urządzić naprawdę spokojną, stonowaną aranżację, warto sięgnąć po pastele. Do stylizacji żywych i z charakterem, doskonałe będą mocne kolory, w neonowych wręcz odcieniach. 

W najmodniejszych meblach do pokoju dziecięcego króluje prosta stylistyka. Meble są estetycznie skromne, nie mają zdobień. Panuje raczej minimalizm. Aby ożywić dziecięcą przestrzeń, producenci proponują meble z dodatkowymi funkcjami, jak biurka z zamykanym blatem, łóżka ze zjeżdżalnią czy na antresoli. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA