Najnowsze trendy w meblach kuchennych wskazują, że liczą się przede wszystkim funkcjonalność i jakość wykonania. Fot. Stolzen

Najnowsze trendy w meblach kuchennych wskazują, że liczą się przede wszystkim funkcjonalność i jakość wykonania. Fot. Stolzen

  • Autor: mg
  • 11 sty 2018 14:17 (aktualizacja: 12 sty 2018 10:41)

Nowoczesne meble kuchenne - wybierz funkcjonalne rozwiązania

Najnowsze trendy w meblach kuchennych wskazują, że liczą się przede wszystkim funkcjonalność i jakość wykonania. Oznacza to, że o decyzjach klientów przesądzają nowoczesne rozwiązania stosowane do zagospodarowania przestrzeni zabudowy.

Meble kuchenne firmy Stolzen oferowane są w stylu nowoczesnym, angielskim oraz skandynawskim. Posiadają ręcznie wykonane specjalne wkłady i organizery z drewna olejowanego, które pozwalają na przechowywanie różnych przedmiotów użytkowanych codziennie w kuchni. 

Nasze meble kuchenne w stylu angielskim oraz nowoczesne, minimalistyczne cechujące się prostymi frontami lakierowanymi pokazaliśmy na targach "Warsaw Home" w ubiegłym roku – mówi Agnieszka Adamek, manager firmy Stolzen. Zaprezentowaliśmy również dodatki do mebli wykonane z dębu, takie jak organizery do szuflad czy spiżarki. Rozwiązania te cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Wyróżnikiem mebli Stolzen jest modelowe zagospodarowanie powierzchni. Przykładem jest „spiżarka”, czyli specjalna szafka w zabudowie, gdzie można umieścić wszystkie niezbędne akcesoria – tak aby miały swoje miejsce i można je było łatwo schować.

Kolejnym udogodnieniem jest szuflada na butelki wina czy rozsuwany system do przechowywania naczyń kuchennych. W ten sposób nie musimy sięgać w głąb szafki. Półka automatycznie wysunie się na zewnątrz.

W prezentowanych meblach kuchennych wykorzyatno nowoczesne akcesoria meblowe znanych marek, np. kosze ("Le Mans”, „Arena Style” i "Magic Corner") oraz carga wysokie firmy Peka, systemy "Tandembox" marki Blum.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce