Meble.com.pl - komfort na miarę

Sypialnia to doskonałe miejsce na garderobę. Duża zabudowa pozwoli przechowywać codzienne ubrania, jak i rzeczy sezonowe. Fot. Raumplus

Nowoczesne meble. Najmodniejsze pomysły na front szafy

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 07 lis 2016 09:26 (aktualizacja: 07 lis 2016 11:09)

Również szafa może stać się prawdziwą ozdobą mieszkania. Wystarczy postawić na oryginalne wypełnienie drzwi. Sprawdź co aktualnie jest modne.

Garderoba, niezależnie od jej rozmiaru jest meblem, który powinien się znaleźć w każdym mieszkaniu. To rozwiązanie ułatwiające zachowanie porządku i niezmiennego stanu naszych ubrań, zwłaszcza w tak newralgicznych monetach roku, jak zmiany sezonu, ale też nierzadko element dekoracyjny wnętrza. 

Elementami, które określają styl szafy są jej fronty, a właściwie rodzaj i kolor wypełnienia drzwi szafy. Do niedawna ich wypełnienie, głównie stanowiła płyta meblowa lub lustro. Obecnie wachlarz możliwości jest właściwie nieograniczony. Zamiast dawnej płyty meblowej możemy wykorzystać kolorowe szkło z wygrawerowanym wzorem czy grafiką według własnego projektu, lustro, tkaninę obiciową czy okleinę. Wypełnienia frontów możemy także łączyć ze sobą tworząc nowoczesne i ciekawe wzory. 

Sprawdź ciekawe propozycje. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA