Kolekcja Benjamin ma dużo przeszkleń, które ciekawie komponują się z lakierowanymi powierzchniami. Fot. Helvetia Wieruszów

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 12 gru 2014 11:42 (aktualizacja: 15 gru 2014 08:03)

Nowoczesne meblościanki. Propozycje z polskich sklepów

Kto dalej uważa, że meblościanka to mebel niemodny i starodawny, ten jest w kolosalnym błędzie. Nowoczesne meblościanki zachwycają ilością wzorów i jakością wykonania, a także śmiało podążają za obowiązującymi trendami.

Meblościanka to mebel niezwykle praktyczny. Dużo w nim półek, szufladek czy zamykanych szafek. Współczesne meblościanki po tych starych, z czasów PRL-u, mają już chyba tylko nazwę, ponieważ ilość ich zalet jest nieporównywalnie większa. 

Poza dużą ilością miejsca do przechowywania meblościanki mają także ciekawe wzornictwo. Nie braknie w nich światła, dodającego pięknego blasku szklanym witrynom, jak również ciekawych detali w postaci ryflowanych frontów czy zdobionych uchwytów. Wiele modeli daje możliwość powieszenia telewizora na specjalnej ściance znajdującej się w meblościance, zaś dla tych, którzy odbiornik wolą postawić, przeznaczona jest specjalna niska szafka RTV. 

Współczesne meblościanki nadążają również za obowiązującymi trendami. Wiele modeli produkowanych jest dziś w najmodniejszych zestawieniach, jak biel na wysoki połysk, także biel ocieplona jasnym drewnem, jak również w postaci czarnych, lakierowanych powierzchni. 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce