Jadalnia Twice. Fot. Bonaldo

Jadalnia Twice. Fot. Bonaldo

  • Autor: bm
  • 25 lip 2017 08:01 (aktualizacja: 25 lip 2017 14:31)

Nowoczesne stoły do jadalni - wybierz swój ulubiony model!

Stół to jeden z tych mebli, bez których trudno się obejść w nowoczesnym wnętrzu. To miejsce spotkań w gronie rodziny i przyjaciół, a jednocześnie element, który nadaje pomieszczeniu styl i klimat. Ważna jest jego funkcjonalność, sposób rozkładania, zastosowane materiały. Zobacz galerię najpiękniejszych stołów polskich i zagranicznych!

Stół w najnowszych trendach wnętrzarskich zajmuje niezwykle ważne miejsce - jest centralnym punktem domu, a jednocześnie może też być dominującym elementem dekoracyjnym. Nawet jeśli pozornie jest delikatny i mało rzucający się w oczy. Najnowsze trendy pokazują, że ciężkie, drewniane stoły - chociaż wciąż są lubiane i poszukiwane przez klientów - ustępują powoli miejsca "konkurencji" w postaci lekkich, jasnych lub wręcz białych mebli wykonanych z połyskującego mdf-u, szkła, różnego rodzaju tworzyw lub metalu.

Lekkość i subtelność są priorytetowymi cechami, oczywiście pod warunkiem, że nie traci na tym funkcjonalność. Ta ostatnia również jest w centrum zainteresowanie producentów, co skutkuje między innymi nowymi systemami rozkładania, ułatwiającymi życie użytkownikom. Elementem wzbogacającym wizerunek nowoczesnego stołu stała się też jego podstawa, która coraz częściej nie składa się z tradycyjnych czterech nóg, ale przybiera kształt postumentu, płozy, trójnogu itd. Nawet jeśli stół zachowuje swoje standardowe cztery nogi, to zazwyczaj są one dość cienkie, delikatne, dopasowane do równie niepozornego blatu.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce