Meble.com.pl - komfort na miarę

Stół powinien być wygodny i funkcjonalny. Warto, by pasował do aranżacji kuchni i stylistyki wnętrza. Fot. Paper + Design

Nowoczesne wnętrze na Wielkanoc. Wybieramy wygodny stół

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 12 kwi 2017 09:44 (aktualizacja: 12 kwi 2017 10:58)

Stół to jeden z najważniejszych mebli w mieszkaniu. W czasie świąt czy uroczystych okazji stanowi centrum życia rodzinnego. Sprawdź modele, które sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i „od święta".

Święta to doskonała okazja do zakupu nowego stołu. Jak wybrać ten najbardziej odpowiedni? Mały, duży, rozkładany, nowoczesny czy może drewniany - wybór stołów do jadalni jest ogromny. Stół w wielu domach jest czymś więcej niż tylko zwykłym meblem. To symbol świąt i rodzinnych tradycji, kojarzący się z długimi biesiadami oraz radosną atmosferą.

Wybierając stół, należy kierować się nie tylko jego wyglądem, ale przede wszystkim funkcją. Najwygodniejsze są stoły wolno stojące, do których dostęp jest nieograniczony ze wszystkich stron. Stoły owalne czy okrągłe zajmują sporo miejsca i najlepiej wyglądają w dużych salonach. Znacznie łatwiej się wokół nich poruszać, nie ma bowiem ryzyka obijania się o narożniki. Kwadratowy i prostokątny stół lepiej sprawdzi się w niewielkim wnętrzu, można go bowiem ustawić przy ścianie, co nieco oszczędza miejsce w pomieszczeniu. Niezależnie od kształtu stołu warto postawić na model z możliwością rozkładania.  Taki mebel na co dzień może być złożony, a w czasie spotkań w szerszym gronie pomieści większą liczbę osób. 

Sprawdź stoły aktualnie dostępne w polskich sklepach. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA