Meble.com.pl - komfort na miarę

Meble z serii Possi Light stworzone są dla indywidualistów. Za pomocą prostej aplikacji multimedialnej możemy samodzielnie wybierać fronty i stworzyć mebel całkowicie niepowtarzalny. Fot. Black Red White

Nowoczesny salon. Poznaj meble typu smart

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 14 wrz 2016 12:04

Żyjemy w czasach gdzie wszystko jest smart. Dom stał się miejscem innowacji, w którym łatwiej się funkcjonuje. Nie tylko dzięki urządzeniom elektronicznym, ale też nowoczesnym meblom.

Praca, dom, pasje i zainteresowania absorbują nasz czas w takim stopniu, że niewiele wystarcza nam go na odpoczynek. Dlatego też coraz chętniej otaczamy się nowoczesnymi technologiami, które wyręczają nas poniekąd w codziennych czynnościach, pozwalając uszczknąć nieco wolnego czasu.

Przyzwyczailiśmy się do tego, że pralki piorą za nas ubrania, zmywarki zmywają naczynia, a małe, mobilne roboty czyszczą nam podłogi. Wiele domowych czynności ogranicza się do wciśnięcia przycisku, przez co życie stało się znacznie prostsze. My zaś staliśmy się bardziej pragmatyczni. Od zwykłych, domowych przedmiotów oczekujemy korzyści wynikających z ich używania. Również od mebli, które kształtują nasz dom.

W galerii zdjęć prezentujemy ciekawe meble, które charakteryzują się innowacyjnym działaniem. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA