Meble.com.pl - komfort na miarę

Jasne wnętrze w nowoczesnym stylu, zaaranżowane w bieli i szarościach. Fotel w kolorze turkusowym oraz szare pufy wyznaczają styl wnętrza oraz dodają mu smaku. Projekt: Małgorzata Galewska. Fot. Bartosz Jarosz

Nowoczesny salon. Przytulne i jasne pomysły na wnętrze

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 24 paź 2016 09:34

Zima zbliża się dużymi krokami. Pochmurna pogoda zachęca do wprowadzenia słońca i koloru do stylizacji wnętrz. Prezentujemy kilka pomysłów na wnętrze, które Cię zainspirują.

Pochmurna pogoda coraz częściej próbuje psuć nam plany i wprowadzić w gorszy nastrój. Słońce zasłaniają gęste chmury, a zamiast promieni słońca, częściej widzimy mgłę lub deszcz. W takie dni wolimy zaszyć się w domu, pod kocem, z filiżanka ciepłej herbaty. Nie oznacza to jednak, że musimy popadać w zły nastrój. Aby mu nieco zaradzić możemy sprawić, aby wnętrze naszego domu było przytulne, jasne i pełne słońca. Mamy dla Was kilka stylizacji wnętrz, które wprowadzą w dobry nastrój, gdy za oknem deszcz. 

Rozwiązań i dostępnych możliwości jest wiele. Powinniśmy jednak zacząć od tzw. bazy wnętrza, czyli odpowiedniego zaaranżowania ścian, sufitu i podłogi. To ona bowiem stanowi odpowiednie tło dla mebli i dodatków. Podłogi, ściany i sufity powinny być utrzymane w jasnej i uniwersalnej tonacji wówczas wnętrze wyda się większe i świeże w wyglądzie.

Sporą zagwozdką aranżacyjną może być wybór mebli. Tu warto kierować się własnym stylem i sposobem spędzania czasu w domu. Meble w jasnych, ciepłych odcieniach, zarówno te wykonane w 100% z drewna, jak i pokryte okleiną o rysunku drewna, to jednak zawsze dobry wybór, jeśli chcemy stworzyć klimatyczne wnętrze. Przytulność aranżacji podkreśli także miękka, szara kanapa i tapicerowane fotele lub pufy. Ciepły charakter nadadzą wnętrzu także tkaniny - zasłony i jasne firanki. 

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA