Meble.com.pl - komfort na miarę

Przydymioną szaro-beżową kolorystykę sofy przełamują turkusowe poduszki. Mocniejsze akcenty kolorystyczne ożywiają aranżację, nadają jej wyrazistszy charakter. Projekt: Joanna Morkowska-Saj. Fot. Bartosz Jarosz

Nowoczesny salon. Takie sofy wybierają Polacy

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 21 lut 2017 11:21 (aktualizacja: 21 lut 2017 12:18)

Przed zakupem mebli do salonu, warto dowiedzieć się, które modele do swoich domów najchętniej wybierają Polacy. Prezentujemy kilka najciekawszych.

Narożniki, sofy dwu lub trzyosobowe, w stylu nowoczesnym lub klasycznym. Wybór sof w polskich salonach meblowych jest ogromny, dzięki temu każdy może znaleźć mebel, który idealnie odpowiada potrzebom jego wnętrza. Sytuacja się komplikuje, kiedy musimy zdecydować się na konkretny model i dokonać jego zakupu. Aby uniknąć kłopotu z doborem koloru tapicerki czy kształtu sofy, warto podejrzeć, jak poszczególne modele prezentują się w realnym wnętrzu mieszkalnym. 

W polskich domach królują sofy w jasnych kolorach. Oprócz klasycznej bieli, wiele osób wybiera również meble tapicerowane w kolorze beżowym. Sofy w jasnych i stonowanych kolorach doskonale sprawdzają się w nowoczesnych aranżacjach wnętrz. W salonach nie brakuje też modeli wyróżniających się bardziej odważnym kolorem. Możemy spotkać sofy obite filetową, zieloną czy żółtą tkaniną. Takie sofy wybierane są jednak zdecydowanie nie często.

Niekwestionowanym hitem, na który najczęściej decydują się Polacy, są sofy w szarościach. Barwa ta dobrze prezentuje się na małych sofach, jak również rozłożystych narożnikach. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA