Meble.com.pl - komfort na miarę

Sypialnia Liverpool dostępna w najmodniejszym połączeniu drewna z kolorem białym w połysku. Ciekawym elementem kolekcji jest asymetryczna rama łóżka. Fot. Stolwit

Nowości meblowe. Zobacz co się pojawiło w 2015 roku!

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 13 lut 2015 08:47 (aktualizacja: 17 lut 2015 07:51)

„Sezon 2015 uważam za otwarty” - te znaczące słowa producenci mebli i właściciele sklepów meblowych już wypowiedzieli. Specjalnie dla was zebraliśmy kilka absolutnych nowości, które pojawiły się w sklepach z początkiem roku.

Wraz z początkiem roku, produkcja najnowszych kolekcji mebli do salonu, jadalni, sypialni czy kuchni ruszyła na dobre. Co prawda firmy zaopatrujące sklepy wyposażenia wnętrz do sezonu przygotowują się znacznie wcześniej, ale to właśnie teraz do obiegu wprowadzane są nowe kolekcje, a te już znane zaczynają pojawiać się w ofertach promocyjnych.

Styczeń i luty to także okres, kiedy odbywają się największe imprezy targowe na których najnowsze kolekcje poddawane są uważnej ocenie, i to nie tylko pod kątem funkcjonalności, wzornictwa, zastosowanych rozwiązań - ale przede wszystkim ceny. W centrach meblowych natomiast pełną parą ruszają dni otwarte. Dzięki takim imprezom możemy skorzystać z darmowych porad ekspertów, promocji, rabatów, a co najważniejsze dowiedzieć się jakie meble są aktualnie na topie. 

Kilka z nich prezentujemy w naszej galerii...

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA